Центр колективного користування
«Ресурсний центр для грід- та хмарних технологій»
Інституту теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України
Портал доступу до хмарної інфраструктури

10-та ювілейна конференція Dataverse Community Meeting 2024

10-та ювілейна конференція Dataverse Community Meeting 2024, що відбулася 4-8 березня в Тескоко, Мексика в штаб-квартирі International Maize and Wheat Improvement Center (за іспанською абревіатурою CIMMYT - Centro Internacional de Mejoramiento de Maíz y Trigo). CIMMYT це некомерційна науково-дослідна організація, яка займається розробкою покращених сортів пшениці та кукурудзи та впроваджує інноваційні методи ведення сільського господарства, щоб допомогти збільшити виробництво, запобігти захворюванням культур . CIMMYT  стала платформою для співпраці, обміну знаннями про майбутнє систем зберігання даних. CIMMYT має вирішальне значення для підвищення кількості, якості та надійності систем виробництва кукурудзи, пшениці та пов’язаних з ними культур, особливо на Глобальному Півдні, що підкреслює його важливість у розвитку сільського господарства.

10-та ювілейна конференція Dataverse Community Meeting, що відбулася 4-8 березня в Тескоко, Мексика в штаб-квартирі International Maize and Wheat Improvement Center (за іспанською абревіатурою CIMMYT for Centro Internacional de Mejoramiento de Maíz y Trigo). CIMMYT це некомерційна науково-дослідна організація, яка займається розробкою покращених сортів пшениці та кукурудзи та впроваджує інноваційні методи ведення сільського господарства, щоб допомогти збільшити виробництво, запобігти захворюванням культур . CIMMYT  стала платформою для співпраці, обміну знаннями та уявленнями про майбутнє систем даних. CIMMYT має вирішальне значення для підвищення кількості, якості та надійності систем виробництва кукурудзи, пшениці та пов’язаних з ними культур, особливо на Глобальному Півдні, що підкреслює його важливість у розвитку сільського господарства.

Ця зустріч, лише друга регіональна зустріч для спільноти які об’єднала 84 учасників та 75 онлайн-учасників, які представляли 48 організацій на 6 континентах. Протягом тижня співпраця була зосереджена на вдосконаленні функцій FAIRness у Dataverse, а також на зустрічах робочих груп щодо конфіденційних даних, підтримки великих масивів даних, стійкості та контейнеризації.

У презентаціях було продемонстровано зростання та вплив спільноти, які використовує програмне забезпечення Dataverse для побудови Репозиторіїв відкритих даних за рік. Також було відзначено підключення нових організацій,  які використовують Dataverse для обміну даними в тому числі анонсовано Репозитарій відкритих даних Національної академії наук України.

Біліше інформації на сайті - https://dataverse.org/blog/harvesting-data-field-cloud-2024-dataverse-community-meeting